Juniorka młodsza

2014 kat. Juniorka młodsza

  • Halowa Mistrzyni Polski na 200m
  • Mistrzyni Warszawy na 100m pł i 200m
  • Finalistka Polski na 100m pł i 400m pł

 

hala stadion
60m 8,00
100m 12,38
200m 25,46 26,02
300m 42,20
60m pł 8,91
100m pł 14,36
skok w dal 4,89
400m 58,37
400m pł 63,45

 

Zawody Dyscyplina Miejsce Czas
05.01.14. Łódzki Miting Halowy RKS Łódź 60m pł el. 9,13
9,04
300m 42,20
11.01. II Łódzki Miting Halowy RKS Łódź 60m pł el. 9,10
9,08
200m 26,41
18.01. II Miting Halowy WMOZLA W-wa 60m 8,00
60m pł el. 8,95
8,91
25-26.01. Halowe Mistrzostwa Juniorow i Juniorów Młodszych Spała 200m el.25,46
I 25,48
10-11.05. Wrocławska Olimpiada Młodzieży 100m pł I 14,65
400m pł 63,45
11.05. World Athletic Day – Mistrzostwa W-wy J. i JMł. Warszawa 100m pł el.14,48
14,56
200m 26,02
24.05. III Miting ŁOZLA Łódź 400m pł 64,12
100m pł+2,9 el.14,30
14,89
31.05. Olimpijskie Nadzieje Mazowsza Miting JMł. Radom 100m pł -1,5 I 14,64
100m -2,0 I el.12,81
-1,3 12,88
01.06. XIV Europejski Festiwal LA Inowrocław 400m 58,37
02.06. XIV Europejski Festiwal LA Bydgoszcz 100m +0,9 12,56
08.06. XIII Memoriał im. Hanryka Guta – Siedlce 100m -0,6 12,79
20.06. IV Lekkoatletyczny Miting AZS – Kraków 100m pł 14,45
400m pł 64,07
02.07. V Miting LA – Festiwal Płotkarski – Katowice 100m + 3,7 el.12,36
12,38
100m pł el. 14,36
14,43
13-15.07. XX OOM Wrocław 400m pł el.66,15
VI 64,73
100m pł el. 14,58
VIII 14,55
20.07. XVII Grand Prix Sopotu 100m 12,89
200m 26,35
08.09. Jesienne zawody młodzików – W-wa 200m 26,20
100m pł 16,01
10.09. XXXVI Memoriał im. G. Duneckiego – Toruń 100m 13,07
100m pł 15,52
20.09. Ogólnopolski Miting Młodzików – Szukamy Olimpijczyków – Radom 100m pł 15,14
100m 12,75
27-28.09. Miting zakończenia sezonu – Łódź 100m pł 15,28
100m el.12,76
12,87
skok w dal 4,89

 


2015 kat. Juniorka młodsza

  • Halowa Mistrzyni Polski na 200m
  • Vicemistrzyni Warszawy na 100m pł i 200m
  • Finalistka Polski na 200m, Xm na 100m

 

hala stadion
60m  7,99
100m  12,44
200m  24,99  25,51
300m
60m pł  8,81
100m pł  15,28

 

Zawody Dyscyplina Miejsce Czas
 11.01.15. Otwarty Miting LA – Białystok  60m pł  el.9,27
 9,16
 60m  el.8,24
 8,18
 17.01. Halowe Zawody LA WMOZLA – W-wa  60m  el.8,02
 7,99
 60m pł  el.9,18
 9,07
 24.01.  Halowe Zawody ŁOZLA – Łódź  60m  el.8,27
 8,26
 60m pł  9,05
 9,15
 25.01. Mistrzostwa Śląska JM – Spała 200m  25,69
 01.02. Sprawdzian kontrolny PZLA – Spała  60m pł  el.8,89
 8,81
 200m  25,20
 14-15.02. MP JiJM – Toruń  200m  25,18
 I  24,99
 03.05. Ogólnopolskie eliminacje do MPJ i MPJmł –  Łódź  200m  25,71
 100m pł  15,40
 09-10.05. Światowy Dzień LA – W-wa  100m  el.12,91
 12,69
 100m pł  16,04
 15,49
 16-17.05. Miting Warszawski  100m pł  el.15,32
 15,28
 200m  25,87
 23.05. Liga Juniorów WMOZLA – W-wa  100m  12,72
 07.06. XXIII Memoriał L.Szumlewskiego – Łódź  100m pł  15,52
 20.06. Mistrzostwa Warszawy J i JM – W-wa  100m pł  el.15,89
 15,65
 200m  26,54
 26.07. Miting Warszawski  100m  el.12,51
 +3,0  12,46
 26.07. I Miting Zygmunta Szelesta – W-wa  100m  el.12,54
12,53
 05-07. OOM Łódź  100m  el.12,40
 X  12.44
 200m  el. 25.51
 VII  26,00
 06.09. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – Białystok  100m  13,13

Galeria